Gebze Ergoterapi

Doğru Yaklaşım

Çocuğunuz için en doğru yaklaşımlar ile sürece başlıyoruz.

Doğru İletişim

Çocuğunuz için en doğru iletişim ile süreci iletletiyoruz.

Doğru Çözümler

Çocuğunuz için en doğru çözümler ile süreci tamamlıyoruz.

Gebze Ergoterapi

Ergoterapi, insanların ihtiyaçlarına, yeteneklerine ve çevrelerine uygun, kaliteli ve verimli bir yaşam sürdürmelerini sağlamak için tasarlanan bir tedavi yöntemidir. Ergoterapistler, insanların fiziksel, mental ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırlar ve insanların işlevselliğini artırmak için çeşitli yollar bulurlar. Gebze Ergoterapi, özellikle hareket sistemi sorunları, nörolojik bozukluklar, yaşlılık veya yaralanmalar gibi durumlarda yararlı olabilir. Ayrıca dil gelişiminde problem yasayan konuşmakta güçlük çeken, davranışlarını kontrol edemeyerek uyum sağlamak da zorluk yaşayan kişilere için de kullanılan bir tedavidir. Ergoterapistlerin amacı ilk olarak hedefimiz sosyal, fiziksel, duyusal, görsel, zihinsel, duygusal alanlarda zorluk çeken, özel tedaviye ihtiyaç duyan kişilerin yaşam kalitesini arttırarak toplumsal hayata katılımını sağlamaktır. Ergoterapistler bu çalışmalarda genellikle ya uğraşlarını değiştirirler ya da çevreyi değiştirerek kişilerin tedavi sürecini hızlandırmaya çalışmayı amaçlamaktadır. Ergoterapistler ayrıca, kişinin işlevselliği arttırmak için, kişinin çevresine uygun olarak hizmet veren ürünler ve araçlar tavsiye etmektedir.

Ergoterapi tedavisi her yaş grubundaki kişiler için uygun bir tedavi yöntemidir. Ergoterapi kişi merkezli bir sağlık mesleği olduğu için ergoterapistler bire bir kişilerle, gruplarla veya topluluklarla iş birliği içinde çalışabilmek için gerekli bilgi, birikim ve deneyime sahip olmalıdır. Gebze Ergoterapi olarak siz değerli çocuklarınıza en iyi hizmeti sunarak problemlerinizi ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Tabi ki bu süreç içinde olumlu sonuçlar elde edebilmek için Ergoterapiye aktif şekilde katılmak gerekiyor.

+90 545 932 30 95

Neden Bizler?

history-img3.jpg

Her çocuk özeldir yaklaşımı ile çocuklar için en iyisini planlıyor ve uyguluyoruz. Çocuklara özel özel çözümler ve gelişmeler sunuyoruz.

Alanında Uzman Ekip 99%
Çocuklara Özel Çözümler 99%

Konuşma Bozuklukları

Daha fazla bilgi almak için hizmetler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Davranış Bozuklukları

Daha fazla bilgi almak için hizmetler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Özgül Öğrenme Güçlüğü

Daha fazla bilgi almak için hizmetler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Öğrenme Güçlüğü

Daha fazla bilgi almak için hizmetler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Danışan Yorumları