Rabia BULUT

Merhaba. Ben Rabia BULUT

Kocaeli Ergoterapi ve Dil Konuşma Merkezi birçok farklı alanlarda uzman ekibiyle size hizmet vermektedir.

Phone :
+90 545 932 30 95
Email :
info@kocaeliergoterapi.com
Address :
Cami Mh. Tuzla Cd. No:55 Darıca/Kocaeli

Rabia BULUT

Ergoterapist

Hakkımda

Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi lisans bölümünü bitirmiştir. Aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden çift ana dal yapmıştır.

Şuan Üsküdar Üniversitesi Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Bunlarla birlikte Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji mezunu ve İstanbul Üniversitesi AUZEF Çocuk Gelişimi bölümü programına devam etmektedir. Üniversite hayatı süresince çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde ve klinik ortamlarda staj deneyiminde bulunmuştur.

Mezun olduktan sonra ilk olarak İzmir’de bulunan bir rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başlamıştır. Kocaeli’de rehabilitasyon merkezinde çalışmıştır. Daha sonra İstanbul’da çeşitli kliniklerde çalışmıştır. Şuan kendi kurmuş olduğu Darıca Ergoterapi ve Dil Konuşma Merkezi’nde aktif olarak danışan almaktadır.

Aymen Balıkçı’nın Dinamik Sistemler Teorisine göre Bebeklerde Kapsamlı Değerlendirme eğitimini tamamlamış, Floortime 101 eğitimini almıştır. En son olarak da Pediatrik Yeme Bozukluklarına DIR Floortime Bakış Açısı ile Bütüncül Yaklaşım eğitimini tamamlayıp beslenme terapisi alanında da çalışan bir Ergoterapist olmuştur. Kendisi aynı zamanda oyun terapistidir. Her zaman kendini geliştirmeye ve güncel bilgileri takip etmeye çalışmaktadır. Floortime 201 eğitimi ve yeme bozuklukları eğitimini tamamlamış olur floortime 202 eğitimine de yakın zamanda başlayacaktır.

İletişime Geçin!